O nás

Naše mladá realitní kancelář TB REALITY vznikla poměrně nedávno, avšak i za krátkou dobu svého působení si dokázala získat přízeň a důvěru mnoha klientů. A to především díky profesionalitě našich makléřů, kteří nasbírali své zkušenosti jako specialisti na nemovitosti ve finančně poradenské společnosti Flex IN. Zde se starali o prodej a pronájem nemovitostí stávajících klientů Flex IN. Kvalitní servis, který společnost Flex IN díky dohledu ČNB musí splňovat a jiný náhled na realitní činnost a celkový obchod klienti vemli oceňovali. Tento přístup jsme přenesli do společnosti TB REALITY.

Vznikli jsme díky vizi zkušeného makléře Tomáše Bartuska a společnosti Flex IN, jejíž dceřinou společností jsme – to nám dává spoustu výhod, které můžeme proměnit ve vaši spokojenost.

TB REALITY jsme společně založili proto, abychom vám mohli nabídnout něco víc, péči zaměřenou na každého z vás. Víme totiž, jak moc důležitý je ve světě realit individuální přístup, jak moc je důležité uvědomit si, že neobchodujeme jen s nemovitostmi, ale také vašimi domovy. Právě proto vám skutečně nasloucháme a každé řešení připravujeme přímo na míru vašim požadavkům.

Společně naplňujeme naši vizi – poskytnout vám kompletní servis pod jednou střechou.

Tým TBReality

Díky mnoha smluvním partnerům jsme navíc schopni vám připravit jedinečné podmínky. Například naším dlouhodobým smluvním partnerem je společnost Chytrý Honza, a.s., v současnosti naprostá jednička na online finance – díky tomu jsme schopni vám vyjednat unikátní podmínky financování nemovitosti a podobně.

Našim hlavním cílem je vaše spokojenost, na které si opravdu zakládáme, protože víme, že přístup k vám – našim klientům – je základním kamenem celé naší kanceláře. Rádi využijeme naše pestré zkušenosti a budeme vám stabilním a důvěrným partnerem ve světě realit.

Zaujali jsme Vás? Napište nám!

*
*
*
*