O nás

Realitnímu oboru chceme dát nový směr, máme v plánu navrátit realitnímu oboru důvěru a férovost. 

Realitní kancelář TB REALITY vznikla díky finančně poradenské společnosti Flex IN, díky tomuto spojení dokážeme zafinancovat téměř každou nemovitost. TB REALITY si dokázala získat přízeň a důvěru mnoha klientů a to především díky profesionalitě našich makléřů. Kvalitní servis klientům, který společnost Flex IN díky dohledu ČNB musí splňovat a jiný náhled na realitní činnost a celkový obchod klienti vemli oceňovali. Tento přístup jsme přenesli do společnosti TB REALITY.

Naše VIZE

"Důvěra v makléře", aneb "Trust in Broker", proto také TB REALITY.

Jsme důvěrným a spolehlivým partnerem pro makléře i klienty.

​​​​​​​

Naše MISE

  • Realitním makléřům nabídnout 100 % odměny za výhodných podmínek, být tzv. brokerpoolem pro makléře, ale přitom zůstat klasickou realitní kanceláří s garancí pro klienty. Centrální řízení a dohled zaručuje všem klientům jistotu.
  • Díky tomu, že naši makléři mají 100% provize dokáží pracovat i s menšími odměnami než klasické RK a tím být pro klienty zajímavou volbou. Jsme taková nízkonákladová RK a to hlavně díky sdíleným nákladům s Flex IN.


TB REALITY jsme společně založili proto, abychom mohli vám, našim klientům nabídnout něco víc, péči zaměřenou na každého z vás. Víme totiž, jak moc důležitý je ve světě realit individuální přístup, jak moc je důležité uvědomit si, že neobchodujeme jen s nemovitostmi, ale také vašimi domovy. Právě proto vám skutečně nasloucháme a každé řešení připravujeme přímo na míru vašim požadavkům.

TB REALITY je společnost, kde získáte kompletní servis pod jednou střechou.

Tým TBReality

Díky mnoha smluvním partnerům jsme navíc schopni vám připravit jedinečné podmínky. Například naším dlouhodobým smluvním partnerem je společnost Chytrý Honza, a.s., v současnosti naprostá jednička na online finance. 

Naše HODNOTY

  • Transparentnost vůči klientům i makléřům.
  • Jednoduchost.
  • Spolehlivost.


Našim hlavním cílem je spokojenost všech, kteří se na realitní transakci podílejí: prodávající, kupující i realitní makléř, jelikož teprve tehdy může vše fungovat. Za to Vám ručím - Ing. Tomáš Bartusek, MBA - ředitel společnosti.

Zaujali jsme Vás? Napište nám!

*
*
*
*
fname: lname: email: