Michal Švec

Michal Švec
realitní makléř

+420 721 543 474
michal.svec@tbreality.cz

O mně

V oblasti financí a financování nemovitostí se pohybuji od roku 2009, s přibývajícím klientským kmenem přicházela ze strany klientů i poptávka po realitních službách. První roky jsem klienty doporučoval spřízněným realitním makléřům ale postupem času se ukázalo, že klienti jsou zvyklý na vysoký standart mých služeb a toho se jim bohužel u spolupracujících makléřů nedostávalo tak přišla otázka jak to vyřešit. Následovaly dlouhé měsíce intenzivního školení v oblasti realit abych byl schopný nabízet sám i realitní služby. Datoval se rok 2013 a já se naplno vrhnul i do realitní branže.  

Od té doby se naplno věnuji jak obchodu s nemovitostmi tak nadále i financím v hlavní roli financování nemovitostí. Postupem času jsem zjistil, že propojení obou služeb všem stranám obchodu přináší jen samé výhody a v neposlední řadě urychluje vyřízení celého obchodu.

Tím že nepracuji pro žádnou korporátní společnost si mohu dovolit vycházet vstříc klientům v plné míře a nikdo mi přitom nediktuje jaké služby s ohledem na provizi mohu nabízet.

Mezi mé standartní služby při prodeji patří: home stagig, zajištění drobných stavebních úprav, focení nemovitosti profesionálním fotografem, video prohlídka, vytvoření poutavého popisu nemovitosti, 2D i 3D půdorysy pro lepší představu prostoru a samozřejmě velmi obsáhlá nabídka inzertních serverů 

Volný čas nejraději trávím pohromě s rodinou, velice příjemným odreagování je pro mne práce kolem domu a když zbyde čas na sport tak rád využiji každé příležitosti.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
lname: phone: fullname:

Pobočka

TB reality & invest s.r.o.

Adresa

Umělecká 305/1, 702 00