Evidenční číslo: 329
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Popůvky, Brno-venkov
Cena: Info v RK
Poznámka k ceně: Cena u makléře
Info v RK

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Krásný dům s jedinečným designem poblíž rozlehlých lesů v lokalitě Brno Popůvky s rychlou dostupností díky dálnici D1. Prostě místo s velkým potenciálem, pokud hledáte nový domov.

Popůvky jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v katastrálním území Popůvky u Brna, v Bobravské vrchovině. Do centra města Brna dojedete autem za 25 minut.

A právě tady, v klidné části nedaleko centra obce a místního rybníka, mám pro Vás k dispozici ke koupi velkorysý rodinný dům o dispozici 3+kk. Stávající majitelka je velmi milá a příjemná, pohybuje se několik let ve stavebnictví, proto když tento dům před pár lety budovala, výběr těch nejlepších materiálů a technologií byl podmínkou.

Dispozičně velmi dobře řešený dům z roku 1973, kompletní rekonstrukce v roce 2021 vám nabídne podlahovou plochu cca 100 m, 2 podlaží, prostorné pokoje, přístup na terasu, obývací pokoj s krbem, 2 koupelny, dvě parkovací stání, terasu o velikosti 29 m a především rozlehlý pozemek o velikosti 1149 m.
Zateplení, zdivo a podlahy splňují požadavky na nízkoenergetický až pasivní standard. okna jsou třívrstvá . Kamerový systém se záznamem včetně nočního vidění. Elektřina na nízký tarif. Vytápění v 1NP elektrickým podlahovým vytápěním a krbem, 2NP klimatizací a průdůchy z krbu. Ohřevu vody jak je zajištěn 120 l bojler. Voda napojena z vlastní vrtané studny. Septik, vývoz cca 2x /rok. Vývoz 2300 Kč .Celkové náklady na bydlení jsou v současné době do 5000Kč měsíčně.
V místě je základní občanská vybavenost a pokud by něco chybělo, lze se pohodlně dostat do širšího centra Brna. Jedná se o jednoduše fantastické místo prakticky bez sousedů. Život je změna a to může být zajímavá příležitost právě pro Vás.

Toto místo nabízí vše, co Vaše rodina potřebuje pro šťastný a spokojený život. Majitelka v současné době RD krátkodobě pronajímá, lze tedy dům využít i investičně a zajistit si tak stabilní cash flow a v době kdy není RD pronajat jej využívat pro rodinu nebo relax s přáteli.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, pak už stačí jen zavolat a domluvit si osobní prohlídku.

Budu se na Vás těšit! Brzy na viděnou.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Popůvky, Brno-venkov
Cena obsahuje s poplatky, včetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 61m2
Plocha zahrady: 1149m2
Plocha terasy: 29m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 3
Počet koupelen: 2
Počet parkovacích míst: 2
Počet pokojů: 3
Počet NP: 1
Typ objektu: 1. podlaží

Vybavení objektu

Parkování, Terasa, Bytové jádro zděné, Zahrada

Inženýrské sítě

Klimatizace, Internet, 230V, Voda, pitná, Studna

Charakteristika objektu

Nízkoenergetický, Bydlení pro rodiny, Krátkodobý pronájem

Dopravní dostupnost

Dálnice, Autobus, MHD, Silnice

Charakter okolí objektu

Obytná,Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Betonová, Zpevněná

Odpad, kanalizace:

Septik

Typ vytápění objektu:

Podlahové

Elektro:

230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?